The Last of Us Part 2 dostane multiplayer, ale ne od Sony, a bohužel ani na PS5

The last of us part 2 dostane multiplayer ale ne od sony a b 1782122464449

Multiplayer mód v The Last of Us Part 2 dostává nový život. Ne však od Sony, ale od kreativního moddera, který zveřejnil nové video zachycující napjaté souboje jeden na jednoho.

Mod vytvořený tvůrcem Specilizerem, který má zkušenosti s úpravami The Last of Us Part 2, plánuje spuštění již v září. Multiplayer mód zahrnuje lobby systém a zápasy, které se odehrávají na vlastním mapě, stejně jako na mapě převzaté z příběhu.

" title="Klikněte a přehrajte video z YouTube">
Náhled videa na YouTube25 Minutes of Gameplay – The Last of Us 2 Multiplayer Mod
Podívejte se na 25 minut herního videa tohoto modu zde.
" rel="noopener" target="_blank">Sledujte na YouTube

Mod byl ve vývoji od ledna tohoto roku, a to po oznámení o zrušení The Last of Us Online. Tento projekt, který byl podle zpráv 80 % hotový v době, kdy byl zrušen, měl loajální základnu hráčů, z nichž mnozí byli fanoušky multiplayerového režimu původního The Last of Us. Dokonce i bývalý prezident PlayStation Shuhei Yoshida si myslel, že to bylo skvělé! Ale bohužel se to neuskutečnilo.

Na

">YouTube kanálu Specilizer najdete sérii videí, které dokumentují vývoj tohoto multiplayer modu a poskytují další pohled na důvody a způsoby tohoto projektu. Byla to poměrně dlouhá cesta k tomuto bodu, ale nyní, když je to téměř hratelné, to určitě vzbuzuje zvědavost.

Pokud jste nikdy nehráli multiplayerový režim v původním The Last of Us, jedná se o skvělý zážitek, který se skutečně povedlo dobře zkombinovat s původním herním enginem. Pokud máte PC, které zvládne jeho pokračování, možná by tento multiplayer mod mohl být skvělým způsobem, jak se do něj dostat až později v tomto roce.