Multiplayer mód v The Last of Us Part 2 dostává nový život. Ne však od Sony, ale od kreativního moddera, který zveřejnil nové video zachycující napjaté souboje jeden na jednoho.
Mod vytvořený tvůrcem Specilizerem, který má zkušenosti s úpravami The Last of Us Part 2, plánuje spuštění již v září. Multiplayer mód zahrnuje lobby systém a zápasy, které se odehrávají na vlastním mapě, stejně jako na mapě převzaté z příběhu.
25 Minutes of Gameplay – The Last of Us 2 Multiplayer ModMod byl ve vývoji od ledna tohoto roku, a to po oznámení o zrušení The Last of Us Online. Tento projekt, který byl podle zpráv 80 % hotový v době, kdy byl zrušen, měl loajální základnu hráčů, z nichž mnozí byli fanoušky multiplayerového režimu původního The Last of Us. Dokonce i bývalý prezident PlayStation Shuhei Yoshida si myslel, že to bylo skvělé! Ale bohužel se to neuskutečnilo.